UNI-ROYAL 16P8WGF330JT4E
Manufacturer
UNI-ROYAL
Asian Brands
Mfr. Part #
16P8WGF330JT4E
LCSC Part #
C422182
Package
0402x8
Customer #
Key Attributes
RES ARRAY 8 RES 33Ω 0402x8
Description
8 ±1% 33Ω 62.5mW ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays RoHS